077-804-1434

5 אטרקציות ברחובות שחייבים להכיר

יש הרבה ערים בישראל אך יש מעט ערים שיש בהם מה לעשות לתייר ולאזרח הישראלי.

כך זה ברור כי בתל אביב וירושלים יש הרבה מאוד דברים שאפשר לעשות כמו ללכת לים, ללכת למוזיאונים ועוד אך עולה השאלה האם בערי הספר יש גם דברים לעשות? דברים מהנים ומרגשים אשר ישאירו חותם עז עלינו ועל ילדנו? אם כן אם נתמקד ברחובות אנו נראה כי יש בה הרבה דברים לעשות.

אנו בחרנו להביא לכם חמש אטרקציות מובילות ברחובות בכדי להראות לכם עד כמה העיר הזו מעניינת.

רק שתדעו שהיינו יכולים להכניס לרשימה עוד מספר רב של אטרקציות כמו למשל פארק המדע אך בחרנו להביא את חמש האטרקציות המובילות ברחובות.

מה שבטוח שבעקבות האטרקציות הללו שווה לבקר ברחובות ולגלות מה מסתתר בה כמובן שנעשה זאת כאשר הקורונה תיגמר או שההגבלות יוסרו.

 

  • מכון ויצמן

אם יש משהו שרחובות ידועה בו זה מכון ויצמן. המכון שוכן ברחובות מזה עשרות שנים והוא נחשב לאחד המרכזים המובילים בעולם מבחינת מדע. שווה לבקר במכון ולראות על אילו מחקרים עובדים הדוקטורים והפרופסורים שם. ביקור במכון ויצמן הוא חוויה בלתי נשכחת אשר תותיר אצלכם רגש עז שלא תקבלו בשום מצב אחר.

 

  • אסקייפ רום רחובות

אי אפשר לדבר על רחובות מבלי להזכיר את אסקייפ רום רחובות. מדובר על חדר הבריחה הטוב ביותר בישראל ולא נגזים לומר שאם אתם אוהבים חדרי בריחה שווה לכם לבוא אליו גם אם אתם גרים במטולה או באילת. אין חדר בריחה ברחובות כמו אסקייפ רום והוא יספק לכם חוויה בלתי נשכחת שכמותה לא תקבלו בשום מקום אחר.

 

  • מפעל התחמושת של ההגנה

אם יש משהו מעניין ברחובות הרי שזה המוזיאון שנמצא שם המוקיר את פועלה של ההגנה במלחמת העצמאות. ברחובות הוקם מפעל תת קרקעי ליצור תחמושת בהיחבא מהבריטים וכיום אפשר לבקר במתקן התת קרקעי הזה ולקחת חלק בהיסטוריה של מדינתנו ואנו מבטיחים לכם חוויה בלתי נשכחת.

 

  • מרכז מציאות מדומה

אין דבר יותר מהנה מאשר להיפגש עם חברים או עם בני משפחה במרכז מציאות מדומה. מרכז זה יספק לכם חוויה בלתי נשכחת שכמותה לא תקבלו בשום מקום אחר. אפשר לשחק שם במגוון רחב של משחקים והכול נראה אמיתי ולכן כל כך כדאי לחשוב על האופציה של מרכז מציאות מדומה ברחובות.

 

  • קיר טיפוס

אין ספק כי נינג'ה ישראל יצר באז בנושא של קירי טיפוס. אם כן אנו שמחים לבשר לכם כי ברחובות יש את אחד מקירי הטיפוס הטובים בישראל. אם אתם בעניין של טיפוס ובין אם אתם מתחילים או מתקדמים אין ספק כי אתם צריכים לנסות את קיר הטיפוס ברחובות מכיוון שהוא נחשב לקיר טיפוס ברמה עולמית.

 

אישה מטפסת