077-804-1434

4 סוגים של סרטוני יום הולדת

חוגגים יום הולדת בהפתעה ורוצים להפתיע בסרטון מושקע את החוגג או החוגגת? חוגגים לעצמכם יום הולדת ומכינים תכנית לאורחים? המאמר יפרט 4 סוגים של סרטוני יום הולדת שכל אחד ישמח לראות.

 

1 – סרט ליום הולדת עם ברכות

הורים הרוצים להפתיע את ילדיהם, ילדים הרוצים להפתיע את ההורים או את סבא וסבתא יכולים לעשות זאת בגדול ובטעם. אם אתם חוגגים מסיבת הפתעה ליקיריכם הם בוודאי ישמחו שתוכנית יום ההולדת תהיה מעניינת ומושקעת. תוכלו למצוא באינטרנט חברת להפקת סרטון יום הולדת ולהכין סרטון משגע המלווה ברכות של חברי ילדות, משפחה ומכרים אחרים. את הילדים תוכלו להפתיע עם סרטון המשלב ברכות של סלבס, שחקני כדורגל או כדורסל או ידוענים אחרים שילדיכם מעריצים. הברכות הן מתכון להצלחה כי הן תמיד מרגשות ולא משנה מה גיל החוגגים.

 

2 – סרט ליום הולדת עם ראיונות

אם חשבתם להיות מקוריים תוכלו להפיק סרט יום הולדת המשלב ראיונות עם מכרים של החוגג. חשבו כמה מרגש יהיה לערוך ראיון עם קרובי משפחה הגרים בחו"ל שהחוגג לא ראה שנים ולהכניס זאת לסרט. אפשר גם לערוך סרט בצורת "חיים שכאלה" ולשלב בו תמונות וראיונות של אנשים שהחוגג כבר שכח מהם. למשל, ראיון עם הגננת (במידה וזה רלוונטי) על איך החוגג היה בגן, ראיון עם חברים שהיו איתו בשירות הצבאי ועוד. הסרט צריך לשים במרכז את החוגג, להיות מעניין, בעל הומור ובאמצעות ראיונות ניתן לעשות זאת בקלות.

 

3 – קליפ ערוך ליום הולדת

בין אם עורכים קליפ בהפתעה ובין עם החוגג מתכנן אותו למסיבה, חשוב להתמקד בנושא מסוים או תחביב של בעל השמחה. בקליפ באים לידי ביטוי כל הכישרונות של החוגג כמו, ריקוד, שירה, משחק ועוד. ניתן לשלב את החברים הטובים או את המשפחה הגרעינית בקליפ, לצלם באתרים אטרקטיביים בזמנים שונים של היום וסיטואציות כמו שקיעה או זריחה, טבע, ים, רחוב ועוד על פי הנושא. אם מדובר בהפקת שיר אפשר להקליט ולצלם באולפן, לשלב מנגינה מוכרת ומילים המתאימות לחוגג או לצלם בחוץ ולעשות ליפסינג. הגבול הוא השמים ולכן הקליפ הוא מזכרת שבעל השמחה לעולם לא ישכח.

 

4 – מצגת תמונות ליום הולדת

סרט מושקע יכול להיות גם בצורת מצגת בה מציגים תמונות מרגע היוולדו של החוגג ועד לגיל הנוכחי. זו הפתעה מאוד מרגשת במיוחד את סבא ואת סבתא. ניתן לשלב כותרות, אפקטים ופילטרים בתמונות ולהציג את כל חייו של החוגג. ישנן מצגות בהם משלבים גם קטעי וידאו, אנימציה, קריינות ועוד. המצגת כמו הקליפ והסרטים האחרים הם זיכרון לאורך שנים שבכל פעם שמסתכלים בהם הם מרגשים ומפתיעים. לסיכום, ההשקעה בסרטים תהיה בהתאם לתקציב ועל פי מידת ההשתתפות של המארגנים.

 

מצלמה