077-804-1434

קוסמים

הזמנת קוסמים הפכה לפופולארית במיוחד, וזאת כיוון שמופע קסמים יכול להתאים למגוון של אירועים. ישנם הורים המזמינים קוסם ליום ההולדת של ילדם, ישנם כאלו המזמינים קוסם לבר מצווה, וייתכן ובכלל מדובר בערב חברה או גיבוש. קוסמים משדרגים כל אירוע, והמופע תמיד צפוי להכיל אלמנטים מפתיעים שהקהל לא צפה מראש. מה עלינו לדעת כשאנו מתעניינים לגבי קוסמים?

קוסמים במרכז

קוסמים בצפון

קוסמים בדרום

קוסמים בשרון

קוסמים בחיפה

קוסמים בירושלים

קוסמים ביהודה ושומרון

 

קוסמים – לכל אירוע

הזמנת קוסמים מתבצעת לצורך סוגי אירועים שונים, וקוסם מקצועי יודע להתאים את עצמו לכל אירוע. לאילו סוגי אירועים נהוג להזמין קוסמים?

אילון הקוסם - אירוע לכל המשפחה

יום הולדת

הזמנת קוסם ליום הולדת היא נפוצה במיוחד, והיא אפשרית לכל הגילאים! ביום הולדת הקוסם למעשה מתנהג כמו מפעיל ימי הולדת לכל דבר, בתוספת הנגיעה הקסומה של מופע קסמים איכותי. ימי הולדת לילדים לעתים מהווים אתגר בשביל ההורים, המעוניינים להפתיע את ילדם ולהעניק לו חוויה ייחודית ולא סטנדרטית. הזמנת קוסם ליום הולדת, מעניקה לילדים דקות ארוכות של הנאה צרופה, מתח, הפתעה והומור, ולכן היא נחשבת לאטרקציה פופולארית במיוחד ליום הולדת!

 

בר מצווה

תחום האירועים התפתח בשנים האחרונות, ונראה שהמגמה כיום היא להפתיע את האורחים, ולערוך אירוע יצירתי ככל האפשר. הדבר נכון גם כשמדובר בבר מצווה, ונראה שהורים רבים מנסים "לצאת מהמסגרת" ולפנק את האורחים באירוע קצת שונה, כמובן – כל עוד זה מתיישב עם רצונו של חתן השמחה הצעיר! אופציה נהדרת לשדרוג של בר מצווה היא הזמנת קוסם, שיוכל להפתיע את האורחים במופע קסמים מרהיב, או אפילו להסתובב ביניהם ולהציג להם קסמים מעניינים ומצחיקים.

 

יום חברה

הזמנת קוסם או אמן חושים לימי חברה הפכה לנפוצה במיוחד לאחרונה, וחברות רבות בוחרות באטרקציה הזו, במקום או בתוספת לאטרקציות אחרות מוכרות יותר – כמו מסיבת ריקודים, "חפש את המטמון" ועוד. הופעה של קוסם ביום חברה, גורמת לעובדים לקבל חוויה בלתי צפויה, מוציאה אותם מהשגרה, ולכן מהווה אטרקציה מומלצת במיוחד.

 

קבלות פנים

ניתן להזמין קוסמים לצורך קבלות פנים באירועים, ולהפתיע את האורחים שלנו באופן יצירתי במיוחד! קוסמים כאלו מכונים גם "קוסמים מסתובבים", ולעתים הם אפילו סמויים ומתהלכים בקבלת הפנים ממש כמו שאר האורחים. הקוסמים ניגשים לאורחים ומבצעים קסמים או טריקים מפתיעים, שגורמים לאורחים להרים גבה, להסתקרן ולחייך. קוסמים מסתובבים בקבלות פנים, הם נהדרים לצורך השראת אווירה מצחיקה וכיפית בקרב האורחים כבר בתחילת האירוע!

 

אירועים פרטיים

הזמנת קוסמים אפשרית גם לצורך אירועים פרטיים מצומצמים, כמו למשל מסיבות רווקות או רווקים, או ערב חברים הנערך בבית. מופע קסמים מקצועי באירוע שכזה, הופך אותו לאקסקלוסיבי במיוחד, ומשאיר טעם מיוחד.

 

מופע קסמים איכותי

כשאנו מזמינים מופע קסמים – מובטחת לנו חוויה יוצאת מגדר הרגיל, וכזו שתיקח אותנו להפלגה קסומה בעולם של דמיון. מהם האלמנטים שמרכיבים מופע קסמים איכותי?

 

קסמים איכותיים

רמת הקסמים המוצגים במופע, תשפיע ישירות על איכות המופע והנאת המשתתפים. קוסם מקצועי לומד שנים רבות על מנת להגיע לרמה גבוהה, וממשיך ללמוד במהלך כל הקריירה שלו. כשאנו מזמינים קוסמים, תמיד מומלץ להזמין קוסם מקצועי שיוכל להעניק לנו מופע איכותי במיוחד!

 

אנרגיות גבוהות והומור

מופעי קסמים הם לא ארוכים במיוחד, ולרוב אורכים בין 45 דקות לשעה. יחד עם זאת – בזמן המופע האנרגיות הן גבוהות במיוחד, וקוסם טוב יודע להחזיק את הקהל במתח, הפתעה, והומור במשך כל המופע! אופן הצגת הקסמים לקהל הוא אומנות של ממש, וקוסמים מקצועיים יודעים לשלב גם בדיחות, קטעי פנטומימה, וטריקים מצחיקים, שהופכים את המופע לחוויה בלתי נשכחת!

אילון הקוסם - ילד מרחף

תפאורה ומוזיקה

התפאורה והמוזיקה יוצרות את האווירה בעת מופע הקסמים, ולכן הן חשובות מאין כמותן. קוסם שמגיע עם הלבוש המתאים, התפאורה המתאימה, המוזיקה והתאורה הנכונים – יוכל להעניק לנו מופע קסמים יוצא מגדר הרגיל, ואין ספק שקהל יהיה במתח וציפייה עוד לפני שיתחיל המופע!

 

הפתעות לימי הולדת

קוסמים המוזמנים לימי הולדת, מתפקדים גם כמפעילי ימי הולדת לכל דבר – ולכן הם דואגים גם לחלק הפתעות לילדים! ההפתעות בד"כ מגיעות בצורת בלונים מיוחדים, שיני ערפד, מדבקות או קעקועים זמניים, והן משאירות אצל הילדים מזכרת נהדרת – שתזכיר להם את החוויה גם בימים הבאים!

 

תשומת לב לחוגג!

כשקוסם מוזמן לאירוע הנערך כחגיגה עבור מישהו, למשל יום הולדת, בר מצווה וכו', הוא נוהג להעניק תשומת לב מיוחדת לחוגג! פעמים רבות הוא אפילו "מגייס" אותו בתור שוליית קוסם, מעניק לו גלימה וכובע, ונעזר בו לביצוע קסמים מפתיעים מול כל החברים! הזמנת קוסם לאירועים שכאלו, הופכת את הילד החוגג לכוכב אמיתי, ומותירה אצלו חוויה מיוחדת במינה!

 

עובדות מעניינות על קוסמים

להלן כמה עובדות מעניינות, שהרבה אנשים לא יודעים לגבי מקצוע הקוסמות:

 

לימוד במהלך כל הקריירה

קוסם מקצועי לעולם לא מפסיק ללמוד! ענף הקוסמות מתפתח כל הזמן, וקוסם שלא יתעדכן בחידושים האחרונים – לא יוכל לחדש במופעים שלו, ויישאר מאחור. קוסמים מקצועיים משקיעים כסף רב בסדנאות וציוד חדש, כדי להשתפר ולהתקדם כל הזמן!

כנס קוסמים בינלאומי

אחת מהשיטות של קוסם מקצועי להתפתח – היא לטוס לכנס קוסמים בינלאומי לפחות פעם אחת בשנה! בכנס כזה הקוסם נחשף לכל  החידושים האחרונים בענף הקוסמות, רוכש ציוד חדש, ועובר סדנאות המשפרות את כישורי ההופעה שלו.

 

מחיר קוסמים

מחירו של קוסם מקצועי יכול לנוע בין 1200 ל – 2300 ₪, ולרוב מחיר שהוא נמוך מכך – יצביע על קוסם חובבן או מתלמד. המחיר יכול להיות מושפע מוותק הקוסם, מועד האירוע (סופ"ש הוא יקר יותר), מרחק הנסיעה, צורך בהפתעות, ושירותים נלווים נוספים.