077-804-1434

קוסם ליום הולדת 4

אחת ההפעלות היותר פופולאריות ליום הולדת 4 של ילד, היא הזמנת קוסם ! לקראת הגעתו של יום ההולדת הרביעי של ילדכם, אתם בוודאי מתלבטים כיצד להעניק לו חוויה שתהיה מעצימה, מפתיעה, מרגשת וחינוכית גם יחד. גיל 4 הוא גיל המתאפיין בעולם עשיר של דמיון, והזמנת קוסם ליום הולדת 4 בהחלט תאפשר לילדים חוויה המתאימה לכך. כשאנו מזמינים קוסם ליום הולדת 4 , עלינו לדעת מספר דברים, ועליהם ידובר במאמר זה.

קוסם ליום הולדת 4 במרכז

קוסם ליום הולדת 4 בצפון

קוסם ליום הולדת 4 בדרום

קוסם ליום הולדת 4 בשרון

קוסם ליום הולדת 4 בחיפה

קוסם ליום הולדת 4 בירושלים

קוסם ליום הולדת 4 ביהודה ושומרון

 

כמה דברים שלא ידעתם על קוסמים

מבין הקוסמים המציעים הפעלות , תוכלו למצוא מגוון מרשים בהחלט. מקצוע הקוסמות הוא נפוץ, ויחד עם זאת אין זה אומר שכל קוסם הוא מתאים לכל משימה. אספנו עבורכם כמה עובדות מעניינות שאולי לא ידעתם על חייהם של קוסמים מקצועיים.

מופע מרהיב בערד

 

לימוד מתמיד

קוסם מקצועי מקפיד ללמוד ולהתפתח כל הזמן, גם לאחר שהגיע לרמה גבוהה יחסית! הסיבה לכך היא, שתחום הקוסמות הוא תחום דינאמי שמתפתח כל הזמן, ובמידה והקוסם לא יתעדכן בכל המתרחש בענף, הוא לא יוכל להציג מופעים חדשניים, יצירתיים ומרתקים.

 

כנס קוסמים בינלאומי

כל קוסם מקצועי שמכבד את עצמו, טס לפחות פעם בשנה לכנס קוסמים מקצועי בחו"ל. בכנס זה, קוסמים מכל העולם יכולים להתעדכן בחידושים הכי אחרונים בתחום, לרכוש ציוד קסמים מתקדם, וגם לעבור סדנאות לתקשורת עם קהל בכלל, ועם ילדים בפרט.

 

אומנות החזקת הקהל

מלאכת הקוסמות אינה מסתכמת אך ורק בהצגת קסמים! ויש אנשים שיאמרו שהחזקת הקהל מרותק, היא האומנות האמיתית בכך. קוסמים מקצועיים עוברים סדנאות ותרגולים רבים, על מנת לדעת כיצד לשמור על רמת העניין של הקהל במשך כל מופע הקסמים. קוסם ליום הולדת 4 , חייב לדעת כיצד לרתק את הילדים ולדבר עמם בשפה שלהם.

 

מדוע דווקא קוסם ליום הולדת 4 ?

בשוק ישנם מפעילים רבים מסוגים שונים, וכולם מציעים לבצע הפעלה ליום הולדת 4. לכן נשאלת השאלה – מדוע מומלץ לנו להזמין דווקא קוסם? ובכן, מופע קסמים הוא אינו הפעלה רגילה, ויש בו מספר יתרונות חשובים שהופכים אותו לחוויה של ממש ביום ההולדת.

 

תשומת לב לילד החוגג

בעת שאנו מזמינים קוסם ליום הולדת 4 , הקוסם יידע להעניק תשומת לב מיוחדת לילד החוגג, ולהפוך אותו לכוכב של ממש ביום ההולדת שלו!  ברוב המקרים, הקוסם יציע לילד להשתתף בקסמים ולסייע לו בתור שוליית קוסם, ולעתים אפילו יעניק לו אביזרי קוסמים אמיתיים כמו גלימה וכובע! ללא ספק – מדובר בחוויה מעצימה במיוחד עבור הילד שלנו.

 

הפתעות לילדים

אין ילד שלא אוהב לקבל הפתעות מדליקות, וחלוקת הפתעות לילדים היא חלק בלתי נפרד מאירוע יום הולדת 4! קוסם ליום הולדת הוא גם מפעיל לכל דבר, והוא מביא עמו הפתעות לילדים – המאפשרות לו להשאיר להם מזכרת ממופע הקסמים. אילו הפתעות קוסם יכול להביא עמו ליום הולדת 4 ? ובכן, כל קוסם משתמש בהפתעות קצת שונות, ודוגמאות להפתעות יכולות להיות שיני ערפד, מדבקות, קעקועים חד פעמיים ועוד.

מופע קסמים עם משמעות

ילדים אוהבים קסמים!

כאמור, ילדים בגיל 4 חיים בעולם דמיון עשיר במיוחד, ומופע קסמים הוא חוויה בלתי נשכחת עבורם! אין דבר המשתווה למראה של חבורת ילדים מהופנטים ומרותקים, המנסים להבין כיצד עובד הקסם שבו הם צופים. קוסם מקצועי יוכל להציג קסמים ברמה גבוהה, וליצור אצל הילדים סקרנות מתמשכת במהלך כל המופע. חשוב לציין, שקוסם מקצועי ליום הולדת 4 – יודע להתאים את הקסמים לגיל זה, שהרי לא כל הקסמים מתאימים לכל גיל. הזמנת קוסם ליום הולדת 4 מהווה בחירה נהדרת, שתספק חוויה בלתי נשכחת לילד החוגג ולילדים האורחים.

 

עבודה עם קהל ילדים

קוסם הוא אדם המורגל בעמידה מול קהל, וקוסם ליום הולדת 4 – יידע לעבור היטב עם קהל של ילדים. מלאכת הצגת מופע קסמים לילדים בני 4 היא אינה פשוטה, ומדובר בתמהיל מדויק של קסמים, הומור, משחקיות ובניית מתח. קוסם מקצועי, יוכל לשמור על הילדים ברמת עניין והנאה מתמשכת במהלך כל המופע.

 

פנטומימה

חלק מהקוסמים , משלבים גם קטעי פנטומימה – שאותם ילדים בני 4 מאוד מאוד אוהבים! פנטומימה יוצרת אווירה הומוריסטית בעת המופע, היא גורמת לילדים להפעיל את הדמיון ואת המוח, ומחזקת אצלם את הקישורים המחשבתיים. שימוש בפנטומימה בעת מופע קוסמות לילדים בגיל 4 – מהווה יתרון משמעותי שחלק מהקוסמים מציעים.

 

למה חשוב לשים לב?

בעת הזמנת קוסם ליום הולדת 4 , על ההורים לשים לב למספר אלמנטים חשובים, שיוכלו להבטיח להם בחירה מוצלחת של קוסם מקצועי:

 

רמת הקוסם

ישנם קוסמים רבים בשוק, וחשוב להורים לדעת עם מי הם עובדים. הדרך הטובה ביותר להתרשם מעבודותיו של הקוסם – היא לצפות בסרטונים מאירועים קודמים. בדרך זו יוכלו ההורים להבין את רמת המקצועיות, איכות הקסמים, אופן התקשורת עם קהל הילדים ועוד.

 

מסרים חינוכיים

גיל 4 הוא גיל שבו ילדינו עדיין מתעצבים, והם מאוד קשובים למסרים המגיעים מהסביבה, ובמיוחד מאנשי מקצוע ובעלי סמכות. קוסם ליום הולדת 4 , הוא אדם שאליו נשואות עיני הילדים בעת המופע, ולכן חשוב להזמין אדם שיודע לעבוד עם ילדים, מקפיד להשתמש בשפה נאותה, ויודע להתנהל כך שאף ילד לא ייפגע ממילותיו או ממעשיו.

מחיר קוסם מקצועי

הורים רבים מתלבטים בשאלת המחיר, וזה לגיטימי לחלוטין. מחירו של קוסם מקצועי יכול להיות מעט יקר יותר מסוגי הפעלות אחרות, וזאת עקב הוותק ורמת ההשקעה הנדרשת במקצוע הקוסמות. מחירו של קוסם מקצועי אמור לנוע בין 1200 ל – 2300, ושימו לב שמחיר נמוך מכך עשוי להצביע על קוסם חובבן או מתלמד.