077-804-1434

חופשה עם ילדים בסיני – זה אפשרי

רוצים לרדת לחופשה בסיני, אך אתם עם ילדים וחוששים שאולי זה לא מתאים? הרשו לנו להרגיע אתכם. חופשה בסיני עם ילדים יכולה להיות החופשה המושלמת, לכם ולהם.  

ישנן אזהרות מסע לסיני הפועלות כלפי מבוגרים וילדים כאחד, רצוי לקרוא אותן ולבדוק אם ברצונכם, על אחריותכם האישית לרדת לסיני בכל זאת. מעבר לאזהרות הבטיחות הכלליות סיני מאוד בטוחה לילדים. הבדואים מאוד אוהבים ילדים ומתייחסים אליהם בכבוד רב ואף עוזרים מאוד עם הילדים.
סיני אמנם ידועה בחושות הפשוטות שלה שלעיתים אין בהן אפילו חשמל. מה שנראה פחות מתאים עם ילדים מבחינת נוחיות.

אך סיני אינה רק חושות פשוטות. בערים – טאבה, נואיבה, דהב ושארם א-שייח' – תוכלו למצוא מלונות רבים, גם מלונות מפנקים מאוד של 5 כוכבים בהם תוכלו לקבל את כל הנוחיות לה אתם זקוקים בשביל שהילדים שלכם יוכלו לישון טוב בלילה ולא להיעקץ על ידי יתושים ולהיות מוגנים מפני מזג האוויר החם בחודשי הקיץ.

אבל נוחיות לא בהכרח אומרת שאתם חייבים ללכת לערים, גם אם אתם מעוניינים להישאר באחד מרצועות החוף השקטות והקסומות כמו ביר סוויר, אל מחאש, ראס אל שטן, ראס אבו גלום, הלגונה הכחולה ונאבק, ישנם גם קמפים "מדוגמים" יותר, בהם תוכלו למצוא חדרים ממוזגים עם שירותים ומקלחת פרטיים וכמה מיטות כדי שתוכלו גם אתם וגם ילדיכם לישון בנוח.

 

אטרקציות לילדים בסיני

סיני גם נשמעת לכולם תמיד כמו מקום בו פשוט עושים בטן גב מהבוקר עד הערב, מה שפחות מתאים לילדים מלאי אנרגיה ועלול לשעמם אותם, אך סיני היא לא רק בטן גב (אם כי יש בה המון מזה), בסיני ישנן אטרקציות רבות.

כמובן שהאטרקציה מספר אחת בסיני היא הים הקסום שרוב ימות השנה הוא רגוע למדי, וברוב המקומות רדוד מאוד בקרבת החוף, מה שנותן לילדים אפשרות לשכשך במים בהנאה ואפילו לראות דגים, מלפפוני ים, וסרטנים רבים, או לשבת לצידו על החוף תחת ארישה מוצללת ולבנות ארמונות חול.

בהתאם לגיל ילדכם תוכלו לצאת איתם לטיולי ג'יפים, טיולי הליכה קצרים בוואדיות, בקניונים ובנווה מדבר, וכמובן לתת להם לרכב על גבי גמלים- פעילות שכל ילד נהנה בה מאוד. אם אתם בוחרים ללכת למלון תוכלו בדרך כלל למצוא המון אטרקציות המותאמות לילדים כמו בריכות רדודות, מגלשות מים, מתקנים, חדרי משחקים מושקעים ואפילו סדנאות והפעלות המותאמות במיוחד לילדים.

בשארם א-שייח' ישנו פארק מים- aqua park city, על שטח של כ-450 מ"ר, מה שלמעשה הופך אותו לפארק המים הגדול ביותר במזרח התיכון. פארק המים צמוד למלון אקווה בלו, אך אינכם חייבים להיות אורחי המלון כדי להיכנס אליו. ילדים יכולים להעביר שעות בפארק זה בין המגלשות לבריכות השונות, בעוד שההורים יכולים להנות מדשא נוח עם אזורים מוצלים ובתי קפה.

סיני מאוד חברותית לילדים והם ימצאו בה הנאה רבה, רק אל תשכחו להגן עליהם מפני השמש החזקה והקפידו שהם שותים הרבה מים.

 

משפחה מבקרת בים