077-804-1434

הפעלה ליום הולדת במאור

⭐ הפעלה ליום הולדת במאור

⭐ מופע שלא תשכחו

⭐ קוסם שידהים את הילדים

⭐ חוויה על חושית

⭐ שילוב הקהל בהופעה

⭐ קוסם מנוסה בעל עבר מצליח

להזמנת הפעלה ליום הולדת במאור חייגו עכשיו:

077-804-1434

בעת שיום ההולדת מתקרב, הורים רבים מנסים להחליט איזו הפעלה תשמח את הילד שלהם ביום המיוחד שלו. שוק ההפעלות ליום הולדת במאור מציע מגוון של אטרקציות, ורוב האנשים מעוניינים לבחור בזו שתחדש, ותפתיע את הילדים ככל האפשר.

בין ההפעלות הנפוצות נוכל למצוא מנפחי בלונים, ליצנים, שחקנים ועוד. אחת ההפעלות היותר פופולארית ליום הולדת במאור, היא הזמנת קוסם מקצועי, שירתק את הילדים ויעניק להם חוויה מיוחדת שתשאיר זיכרון כיפי במיוחד. מה עלינו לדעת כשאנו מחפשים הפעלה ליום הולדת במאור

 

יום הולדת לילד שלנו

יום הולדת עבור ילדים הוא יום מיוחד במינו, והם מצפים לו במהלך כל השנה! ביום ההולדת, הילד רוצה להרגיש כמה מיוחד הוא, ופעמים רבות הוא אף מבקש מראש מתנה או הפעלה ספציפית. אין זה משנה אם ההורים מתייעצים עם הילד, או שהילד סומך על ההורים בעניין ההפעלה ליום הולדת במאור – עבור ההורים, אין דבר מספק יותר מאשר לראות את הילד שלהם, ואת הילדים האורחים נהנים מאטרקציה איכותית!

 

הפעלה ליום הולדת במאור

כאמור, אם נחפש הפעלה ליום הולדת במאור, נמצא כי ישנו היצע גדול יחסית של מפעילים. אילו סוגי הפעלות אנו יכולים למצוא ליום הולדת במאור?

 

ליצנים ליום הולדת

הזמנת ליצן להפעלת יום הולדת במאור היא אופציה מוכרת, וכנראה אחת הבחירות היותר וותיקות ונהוגות בתחום. ליצן שמגיע ליום ההולדת יוצר אווירה שמחה וצבעונית, הוא מחלק הפתעות לכל הילדים, עושה להטוטים וטריקים, ומצחיק את הילדים האורחים ואת הילד החוגג.

 

הפעלת בלונים ליום הולדת במאור

לאחרונה הפעלות בלונים הפכו לפופולאריות יחסית, ואנו יכולים לראות אותן באירועים רבים, וגם בימי הולדת במאור. מפעיל בלונים מקצועי מסוגל ליצור צורות רבות ושונות מבלונים, והן משמשות כמזכרת מפתיעה ומדליקה עבור הילדים. היתרון המשמעותי בהפעלות בלונים, הוא שמפעיל מנוסה יכול ליצור כמעט כל צורה במקום, ולהעניק לילדים הפתעה מותאמת אישית!

 

הפעלת משחקים ליום הולדת במאור

כיוון שילדים הם נמרצים ומלאי אנרגיות, הפעלת משחקים ליום ההולדת היא נפוצה במיוחד! בהפעלה שכזו, ניתן להביא למקום האירוע משחקים רבים בדמות מתקנים מתנפחים, משחקי חשיבה, מתקנים מאתגרים לילדים ועוד. כך יום ההולדת יהפוך לחוויה פיזית, מהנה ובריאה במיוחד!

 

הפעלות משולבות

הפעלות משולבות ליום הולדת במאור כוללות בהן מספר אלמנטים, ומבוססות על ההבנה שילדים נוהגים למצות יחסית מהר חוויות. בהפעלה משולבת יש תכנית של מספר פעילויות השונות זו מזו, ומאפשרות לילדים חוויה מגוונת ככל האפשר. בין הפעילויות ניתן למצוא ציורי גוף, מופעי בועות סבון, להטוטי אש, מסיבת ריקודים, משחקים חברתיים, דוכני אוכל, וכמובן – הפתעות!

 

קוסם ליום הולדת במאור

מופעי קסמים הפכו למאוד פופולאריים לאחרונה, ומדובר בהפעלה איכותית שתשאיר את הילדים פעורי פה! קוסם ליום הולדת הוא לא רק קוסם, הוא גם מחלק הפתעות, מצחיק את הילדים, ומתנהל ממש כמו כל מפעיל אחר. הזמנת קוסם ליום הולדת צריכה להיעשות בקפידה, ויש לדאוג שאנו מזמינים קוסם מקצועי שיודע לעבוד עם ילדים! מה כולל מופע קסמים מקצועי, שהופך אותו להפעלה מוצלחת במיוחד ליום הולדת במאור?

 

אנרגיות גבוהות

ילדים הם נמרצים ולעתים חסרי סבלנות, ולכן דרוש קוסם שיעניק מופע עם אנרגיות גבוהות! קוסמים מקצועיים יודעים לשמור על רמות האנרגיה, ולכן הילדים יישארו מרותקים ומסוקרנים במידה ותזמינו קוסם להפעלה ליום הולדת במאור

 

קסמים איכותיים

חשוב להזמין קוסם איכותי ליום ההולדת שלנו, על מנת שהקסמים יהיו ברמה גבוהה! מופע קסמים איכותי ישאיר את הילדים פעורי פה, ועשוי להפתיע אף את ההורים! רמת הקסמים מושפעת ישירות מניסיונו של הקוסם, וכמו כן – קוסם מקצועי יידע להתאים את הקסמים לגילם של הילדים שמולם הוא מופיע. קוסמים מקצועיים יוכלו להשתמש בקסמים מרהיבים במיוחד, כמו קסמי אש, מים, ואפילו ריחוף!

 

הפתעות!

קוסם ליום הולדת במאור מחלק הפתעות, ואין דבר שילדים יותר אוהבים מאשר הפתעות! רוב הקוסמים מחלקים הפתעות מיוחדות כמו טריקים פשוטים של קסמים, שיני ערפד מדליקות, קעקועים זמניים או מדבקות. הפתעות מקוריות ויצירתיות לילדים, מאפשרות להם לזכור את מופע הקסמים הכיפי גם בימים הבאים!

 

תשומת לב לילד החוגג

קוסם ליום הולדת יכול לשתף את הילד החוגג במופע הקסמים שלו, ואפילו להפוך אותו לשוליית קוסם! אין דבר שישמח את הילד שלנו יותר, מאשר לקבל גלימה וכובע, ולהשתתף בקסמים אמיתיים המבוצעים מול חבריו המופתעים! קוסם ליום הולדת יכול להפוך את הילד שלנו לכוכב אמיתי ביום המיוחד שלו!

 

מחיר הפעלה ליום הולדת במאור

מחירי הפעלה ליום הולדת במאור יכולים לנוע בין 1,400 ₪ ל – 2500 ₪, והסיבה לטווח הרחב הזה – היא סוגי ההפעלות הרבים הנפוצים בשוק. מה ישפיע על מחיר של הפעלה ליום הולדת במאור?

 

נוכחות מפעיל

במידה ואנו מזמינים הפעלה ליום הולדת במאור שבה יש מפעיל שמנחה אותה, לרוב המחיר יהיה יקר יותר. במידה ונזמין למשל מתקנים מתנפחים שבהם הילדים ישחקו באופן עצמאי – המחיר צפוי להיות זול הרבה יותר. הסיבה לכך היא, שעבודתו של מפעיל ימי הולדת דורשת אנרגיה רבה, ומדובר בבעל מקצוע שאנו משלמים על הוותק והמיומנות שלו.

 

כמות המפעילים

במקרים שבהם נזמין יותר ממפעיל אחד, האירוע עשוי להיות מתומחר בהתאם – ולהיות יקר יותר. דוגמה לכך היא הפעלה של שחקנים, המגיעים כשהם מחופשים לדמויות שונות מהאגדות. הזמנת הפעלה של שניים או שלושה שחקנים – תהיה יקרה יותר מאשר הזמנת שחקן אחד בלבד, אך לעתים זה נחוץ לימי הולדת גדולים במיוחד.

 

וותק המפעיל

מפעילים מסוימים, דורשים מחיר גבוה יותר בהתאם לניסיון שלהם. למשל כשאנו מזמינים קוסם מקצועי, המחיר שלו נקבע ע"פ וותק הקוסם. מחירו של קוסם מנוסה ומקצועי יהיה גבוה יותר מאשר מחירו של קוסם חובבן, והמופע כמובן – צפוי להיות בהתאם.

 

מחירון הפעלה ליום הולדת במאור

הפעלה ליום הולדת במאור מופע מרהיב וחוויה על חושית
החל מ-1,400₪
קוסם לימי הולדת 4-11 במאור קטע ריחוף, מופע מרהיב, הגברה, תפאורה, טקס לעוגה ופרסים מושקעים
החל מ-1,400₪ (לפי גודל ההופעה)
קוסם לבר מצווה במאור מופע מרהיב הכולל טלפתיה בקבלת הפנים ובהסתובבות בקהל ומופע קריאת מחשבות מול האורחים במהלך האירוע החל מ-2,300₪
הופעה בברית מופע ילדים וקסמים לכל הגילאים בהסתובבות ובקבלת הפנים החל מ-1,500₪
מופע באירוע חברה מופע קסמים החל מ-2,000₪ (לפי גודל ההופעה)
צור קשר עכשיו לקבלת הצעת מחיר: