077-804-1434

בילוי כיפי לימי הולדת בימי הקיץ החמים

כמה פעמים מצאתם את עצמכם תוהים מה לעשות עם הילדים בקיץ? קניתם להם אינספור משחקים אבל שום דבר לא החזיק מעמד ולא היה מספיק מהנה? אתם רוצים לעשות יום הולדת בקיץ לאחד מהילדים ומחפשים את השדרוג הכי טוב שקיים? הפתרונות לכל הדילמות האלה מחכים לכם במאמר שלפניכם.

 

נצלו את מרחב הגינה לפעילות מהנה

זה לא משנה אם אתם מתכננים היום יום הולדת כייפי ומהנה עם הילדים והחברים שלהם או שאתם מחפשים את הדרך הכי טובה שיש לבלות עם הילדים בגינה בכל יום. מה שבטוח זה שאם מדובר על הקיץ החם של ישראל, כדאי יהיה לקחת בחשבון לא רק את האפשרות של תנועה וקפיצה, אלא את השילוב בין זה ובין מים. תוהים מה זה אומר? פשוט מאוד: שאם תהיה לכם בגינה טרמפולינה עם מים הילדים פשוט ייצאו מדעתם מרוב אושר. לכן אנחנו ממליצים לכם לקחת בחשבון את האפשרות הזאת, כי השילוב שבין קפיצה, הוצאת אנרגיות ומים הוא השילוב הנכון.

 

איך תדעו שאתם קונים מתקן איכותי?

אחת מהדילמות של רוב ההורים שמחפשים את הפתרון הנכון בתחום מתקני הקפיצה שהם גם רטובים, זו שאלת הבטיחות. הרי אנחנו רוצים לדעת שהילדים שלנו ייהנו במהלך יום ההולדת ואנחנו לא רוצים לשבת שם מודאגים וחוששים. לכן, אם גם אתם מרגישים כך, כדאי שתדעו שזה לא צריך לעצור אתכם מרכישת טרמפולינה עם מים, כי ההפך הוא הנכון. כתוצאה מכך שאתם לא ההורים היחידים שחוששים מהעניין הזה, ובצדק, אנחנו רואים שיש היום מתקנים שעומדים בכל תווי התקן הכי מחמירים שיש. למעשה, בבואכם לבחור את הטרמפולינה הנכונה, לא כדאי יהיה להתייחס רק לגודל שלה או לעיצוב, אלא בעיקר לבטיחות. זה אומר שצריך לבדוק מי ייצר את הטרמפולינה, האם יש לה תו תקן והאם היא איכותית או לא. אין כל טעם לקנות מוצר מאיכות ירודה כי בסופו של דבר זה עלול לפגוע בהנאה של הילדים וגם שלכם.

 

כמה תשלמו על מתקנים מהסוג הזה?

בין אם אתם מחפשים טרמפולינה עם מים ובין אם אתם מחפשים מתקנים אחרים מתנפחים לגינה, אנחנו יכולים להבין אם גם המחיר מטריד אתכם. זה ברור שלא מדובר על הוצאה כלכלית של מה בכך, אבל מצד שני, זו הנאה צרופה עבור הילדים ולכן זה שווה את ההשקעה. זו הסיבה שבגללה, כאשר אתם מחפשים לכם מתקן איכותי ובטיחותי, כדאי שתבדקו אומנם כמה זה עולה, אך לא כדאי לקנות את המוצר הכי זול שיש. נסו לחשוב על הילדים ועל ההנאה שלהם ביום ההולדת וביום שאחרי. איזה מתקן ישמח אותם יותר ואיזה מתקן לא ישעמם אותם אחרי יום-יומיים של פעילות וקפיצות בגינה הביתית שלכם?

 

ילד קופץ