077-804-1434

אטרקציות לאירועים לילדים

אטרקציות לאירועי ילדים מגיעות בכל הסוגים והגדלים, הצורות והגוונים. יחד עם זאת, צריך לזכור כמה דגשים חשובים כשמתאימים את האטרקציה לאירוע שלכם. בואו נעבור על חלק מהאטרקציות הפופולאריות ביותר לאירועי ילדים, על הציוד שתצטרכו ומה שבין לבין.

עולם האטרקציות לילדים טומן בתוכו לא מעט אפשרויות, כולל אטרקציות לאירועים בתקופת הקורונה (אפשר גם ב-ZOOM). כשמדובר במשהו כמו אטרקציות לאירועי ילדים, תמיד גם יהיה חשוב לקחת בחשבון את הציוד הנלווה שמומלץ לשכור, או לרכוש. למשל, שולחנות וכיסאות לאירועים להשכרה. יחד עם אלו, ניתן גם לשכור גנרטורים לאירועים בחוץ. השכרת גנרטורים היא אפשרית יחד עם השכרת מתקנים מתנפחים. זאת, בצמוד להשכרת קומפרסור שמגיע ביחד עם המתקן המתנפח בדרך כלל. הנה כמה אטרקציות ששווה להכיר:

אטרקציות לילדים שכדאי להכיר בימינו

אם נשים לרגע בצד את השכרת ציוד האירועים, אנחנו נדבר על האטרקציות עצמן, שמהן יש לנו בשפע לאירועי ילדים. באירועי ילדים אפשר אפילו לשכור זירת לחימה שלמה של משחק ה-לייזר טג. לייזר טג הוא משחק אשר כולל רובים שיורים קרני לייזר, בעוד שהמשתתפים לבושים באפודות מגן שסופרות ניקוד.

אם אתם מעוניינים לשחק לייזר טג, אפשר לעשות זאת באחת מתוך 2 הצורות הבאות. ראשית, ניתן להגיע אל זירות לחימה רשמיות אשר ממוקמות בכל מיני נקודות בארץ (חפשו בגוגל, לא בעיה למצוא). שנית, ניתן לשכור זירת לחימה ניידת של לייזר טג בכדי להביאה אל מקום האירוע עצמו. אחלה אופציה, מומלץ לקחת אותה בחשבון.

השכרת מתקנים מתנפחים לילדים בגילאים שונים

עוד משהו שאנחנו רוצים שתכירו, השכרת מתנפחים לאירועי ילדים. מתקנים מתנפחים לאירועים של ילדים הם בדיוק מה שהאירוע מצריך. בעוד שהילדים ייהנו להם ויקפצו על המתקן, אתם תרגישו בטוחים כי ישנו גם מפעיל מתקן מוסמך בשטח.

על פי החוק, על חלק גדול מהמתקנים המתנפחים ישנה חובת פיקוח של מפעיל מתקן. ישנם מתקנים מתנפחים מסוגים שונים, שבדרך כלל יכללו מרחבים די גדולים עליהם ניתן לקפוץ. מעבר לכך, ישנן גם טירות מתנפחות של ממש, שבדרך כלל כוללות גם טרמפולינה מקצועית.

אטרקציות עם בעלי חיים לילדים

עוד אטרקציות לאירועי ילדים? אנחנו נמליץ לכם על יום ליטוף בחוות חקלאיות הפזורות בארץ. החל מדרום הארץ, דרך מרכזה ועד רמת הגולן, יש בארץ חוות חקלאיות אשר מארחות ילדים לימי ליטוף והאכלה של החי. אם תרצו, ניתן גם להזמין נציגים מאותן חוות חקלאיות אשר מגיעים עם בעלי חיים אקזוטיים אל אירוע הילד.

ואם אתם מעוניינים להנחיל לילדים ערכים טובים, אפשר גם להגיע אל העמותות השונות של בעלי החיים בכדי לסייע. אפשר להוציא את הכלבים לטיולים, להאכיל אותם ואפילו לסייע במרפאות הווטרינריות השונות. בסופו של דבר, הכול תלוי ביצירתיות שלכם ובחשיבה מחוץ לקופסה. תהנו!

מתחם קפיצה