0
נגישות

קסמים לימי הולדת

יום הולדת מושלם – לילד שלכם באהבה

חשבתם לארגן אירוע מהנה לילד שלכם? רוצים לשמח את הילדה עם מסיבה מרגשת? אין כמו קסמים לימי הולדת! זה מפתיע, מרגש ואהוב על ילדים.

כל ילד מגיע לשלב הזה בו הוא מנסה להפתיע אתכם עם קסם. הוא מנסה את כוחו בהחבאת פריטים קטנים, בהוצאתם בתזמון מדויק ומתרגש לראות את מבע אי האמון על הפנים שלכם... אם הוא אכן מתעניין בתחום כדאי לכם לשקול אפשרות של בחירה בנושא קסמים לימי הולדת. זו יכולה להיות מסיבת יום הולדת מושלמת ומרגשת במיוחד. קראו להלן על חלקי המסיבה.

קסמים לימי הולדת – כך מתכננים מסיבה

הזמנה – החלק הראשוני של כל מסיבה הוא יצירת ההזמנה שיקבלו החברים. אם אכן בחרתם לערוך את המסיבה תחת הנושא קסמים לימי הולדת גם ההזמנה תוכל להיות קשורה. ניתן לעצב הזמנה בצורה כובע קוסמים או ארנב אופייני. תוכלו לשלב קלפי משחק ולהשלים את המראה של ההזמנה עם אפקטים מנצנצים. אין ספק שהילד שלכם ישמח מאוד בהזמנה כה אטרקטיבית. הילדים שיקבלו את ההזמנה יבינו שהולכת להיות מסיבה מרתקת ושוברת שגרה.

התפאורה – כאשר נושא המסיבה הוא קסמים מתאים לעצב את המקום בהתאמה. חשוב לבחור את האלמנטים בצבעים המתאימים – שחור, אדם לבן וסגול. הצבעים הללו ילוו את האירוע כולו וישרו את האווירה הרצויה על החדר / האולם. ניתן להתאים כמובן גם את השולחנות הערוכים ולבחור בכלים בצבעים אלו. יש המגדילים לעשות ובחרים גם כיבוד בצבעים אלו. או מכינים כיבוד בצורת מקל קוסמים או כובע... התפאורה תורמת את חלקה וכך כל מי שנכנס למקום מרגיש באוויר את האווירה הקסומה ואת ההצלחה הגדולה של המסיבה שלכם.

הפעילות – תוכלו לבחור במספר סוגים של פעילויות.

אפשרות א' – אפשרת קלה ונוחה מאוד עבורכם היא לפנות אל נותן שירות בתחום. קוסמים שמציעים פעילויות לימי הולדת יוכלו לענות על הצורך שלכם ולספק לכם תכנית של קסם. יש קוסמים שמשלבים בהופעה שלהם גם טריקים שהם מלמדים את הילדים. ילדים נהנים מאוד מאירוע כזה והם לרוב משתפים פעולה נהדר. כמו כן חתן האירוע מרגיש במרכז והוא נהנה מאוד מהפעילות. החיסרון של אפשרות זו היא העלות הגבוהה יחסית. מסתבר שאנשים שבחרו לפנות אל קוסם לימי הולדת אכן נהנו מהתמורה שהם קיבלו והמסיבה אכן הייתה מהנה ומרגשת.

אפשרות ב' – קסמים במו ידיכם. גם אם אתם לא קוסמים יש לכם הרבה מה למכור בנושא לילדים. כמובן שתוכלו לרכוש ידע ברשת ולקרוא על האפשרויות השונות. כאשר במהלך המסיבה תערכו יחד עם הילדים יצירות שניתן לבצע באמצעותן קסמים. אלו יכולות להיות יצירות מסוגים שונים ומגוונים מאוד. ילדים נהנים מאוד ליצור בעצמם ערכות קסם שהם יכולים אחר כך להפתיע בהם את ההורים ואת החברים.

הכיבוד – מה תגישו? ניתן לבחור להכין ארוחה אהובה לכל הילדים. אך אפשר להגיש כיבוד קל וחטיפים. אם אתם מעוניינים לשמור על כללי הבריאות אתם יכולים להגיש מגשי פירות או ירקות מעוצבים. הכיבוד הינו חלק משמעותי מכל מסיבה וגם ביום ההולדת של הילד שלכם זה חשוב מאוד לשים לב לתכנן נכון את הכיבוד. כדי לבחור בכיבוד המתאים לכם יהיה רצוי לשוחח עם הילד ולשמוע מה הוא היה רוצה שיגישו לחברים שלו.

למסיבה מושלמת

רוצים להפיק מסיבה מושלמת? חשוב לכם להיות בטוחים שהילד עתיד ליהנות והחברים ישמחו אתו באמת? אם התשובה שלכם חיובית שימו לב לתכנן את המסיבה לפרטי פרטים. ככל שאתם יודעים טוב יותר לקראת מה אתם הולכים כך אתם רגועים יותר וכך הקבוצה עתידה ליהנות יותר. בנוסף שימו לב שעליכם לשים במרכז את חתן השמחה. אך לצד זה לא לשכוח את הקבוצה. כדי שכל המשתתפים ייהנו אתם חייבים לחשוב על התחביבים ועל הרצונות שלהם. אם מדובר בקבוצה סוערת לדוגמה אל תושיבו אותם ליצור יצירות מורכבות. ההתאמה לקבוצה תאפשר לכם לתכנן מסיבה מוצלחת שאכן תיהנה את המשתתפים.

תכננו את המסיבה בצורה יסודית, בררו על קוסמים שמציעים פעילות לימי הולדת ותוכלו לחגוג מסיבה מושלמת כמו שרציתם בדיוק. כי המטרה שלכם היא להפיק את המקסימום מהאירוע וליהנות את הילד שלכם בצורה מושלמת.